MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Zuzanna Bartosiak (trener Eugeniusz Rój)

- Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w rzucie oszczepem – 40.09 (Bełchatów 23.09.2018)

 


 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Mateusz Grzelak (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skoku w dal – 6.85 (Chorzów 28.07.2018)


 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Michał Kaczmarczyk (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 100m – 11.03 (Warszawa 05.08.2016)


 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Gabriel Mikołajewski (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 400m ppł. – 55.21 (Wrocław 05.08.2016)

- Złoty medalista 71. PZLA MP U-20 w biegu na 400m ppł. - 53.21 (Toruń 08.07.2017)

- Złoty medalista 72. PZLA MP U-20 w biegu na 400m ppł. - 52.70 (Włocławek 24.06.2018)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Piotr Różycki (trener Piotr Mieszkowski)

- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:22.48 (Spała 14.02.2016)

- Brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 800m - 1:55.82 (Toruń 11.02.2018)

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Dominika Muraszewska (trener Piotr Mieszkowski)

- Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 600m – 1:35.83 (Toruń 25.09.2010)
- Złota medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:38.87 (Spała 30.01.2011)
- Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych (Bydgoszcz 2.04.2011)
- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 800m – 2:13.92 (Płock 24.07.2011)
- Srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:37.41 (Spała 29.01.2012)
- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Karolina Ciesielska (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 300m – 40.36 (Toruń 26.09.2010)
- Złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 300m – 40.30 (Kielce 2.10.2011)
- Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 100m – 12.29 (Kielce 2.10.2011)
- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Monika Karasiewicz (trener Eugeniusz Rój)

- Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w rzucie oszczepem – 38.36 (Toruń 26.09.2010)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Monika Braun (trener Piotr Mieszkowski)

- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Marcin Strusiński (trener Piotr Mieszkowski)

- Brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:24.64 (Spała 30.01.2010)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Natalia Kochanowska (trener Eugeniusz Rój)

- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Paweł Krysiak (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 60m – 7.08 (Spała 26.01.2008)
- Złoty medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 60m – 6.92 (Spała 24.01.2009)
- Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 100m – 10.87 (Kraków 24.07.2009)
- Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 200m – 21.98 (Kraków 26.07.2009)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Łukasz Chmura (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skoku w dal – 6.68 (Spała 24.01.2010)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Agnieszka Sołdyńska (trener Piotr Mieszkowski)

- Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 400m – 58.20 (Spała 27.01.2007)

 

·         srebrna medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:37.33 (Spała 30.01.2005)

·         złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych (Białystok 2.04.2005)

·         brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 800m – 2:11.23 (Warszawa 23.07.2005)

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Paulina Paradowska (trener +Marek Zarychta, Piotr Mieszkowski)

- Srebrna medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:37.33 (Spała 30.01.2005)
- Złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych (Białystok 2.04.2005)
- Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 800m – 2:11.23 (Warszawa 23.07.2005)

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Konrad Kruszyński (trener Jarosław Kalaszczyński)

- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skoku wzwyż – 1.98 (Spała 30.01.2005)
- Srebrny medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skoku wzwyż – 2.05 (Warszawa 23.07.2005)
- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w skoku wzwyż – 2.08 (Spała 27.01.2007)
- Złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w skoku wzwyż – 2.08 (Biała Podlaska 28.06.2007)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Joanna Bałdyga (trener Eugeniusz Rój)

- Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w rzucie oszczepem – 48.80 (Białystok 26.06.2004)
- Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w rzucie oszczepem – 50.17 (Bydgoszcz 2.07.2004)
- Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem – 49.86 (Toruń 26.08.2006) - AZS AWF Warszawa
- Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem – 50.61 (Słupsk 8.09.2007) - AZS AWF Warszawa
- Srebrna medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem – 49.09 (Grudziądz 13.09.2008) - AZS AWF Warszawa

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Justyna Dorobek (trener Piotr Mieszkowski)

- Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 60m – 7.96 (Spała 24.01.2004)
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu tj. Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Płock", 09-402 Płock, ul. Sportowa 3.
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem http://wszystkoociasteczkach.pl lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
  1. Wydarzenia
  2. Fotowydarzenia

 
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
  1. Zarząd
  2. Trenerzy

Jacek Koziński - PREZES

Justyna Woja - Wiceprezes

Maciej Dobrzeniak - Sekretarz

Jarosław Dobrzeniak - Członek

Roman Koźluk - Członek

Eugeniusz Rój

Jarosław Dobrzeniak

Piotr Mieszkowski

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń