Piotr Mieszkowski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
niedziela, 03 wrzesień 2017 13:05

Rekord klubu Różyckiego

Na pierwszym mityngu drugiej części sezonu na stadionie warszawskiego "Orła" - Piotr Różycki wygrał bieg na 600m ustanawiając nowy rekord klubu. Wynosi on teraz 1:21.84.
czwartek, 10 sierpień 2017 14:29

32 medal dla MUKS Płock

Podczas XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Warszawie podopieczny trenera Jarosława Dobrzeniaka – Michał Kaczmarek zdobył brązowy medal w biegu na 100m – 11.03 (+1,0 m/s).
niedziela, 09 lipiec 2017 16:34

Gabriel Mikołajewski - Mistrzem Polski U-20

W dniach 7-9 lipca w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów. Podopieczny trenera Jarosława Dobrzeniaka - Gabriel Mikołajewski wywalczył tytuł Mistrza Polski w biegu na 400m ppł. Gabriel dwukrotnie bił rekord życiowy; najpierw w eliminacjach 53.42, a później w finale 53.21. Jest to 31 medal Mistrzostw Polski zdobyty dla MUKS-u Płock
piątek, 05 sierpień 2016 15:10

Gabriel Mikołajewski z brązem (OOM)

Podczas finałowego biegu na 400m ppł. podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gabriel Mikołajewski (MUKS Płock) wywalczył brązowy medal.
czwartek, 04 sierpień 2016 15:40

Różycki zgodnie z planem - jest finał

Eliminacje biegu na 800m zawsze są trudne, tak też było i tym razem. Wolny początek, nerwówka i ściganie na końcówce. Dla Piotra Różyckiego zakończyły się pomyślnie. Zajął drugie miejsce w serii premiowane awansem do finału z czasem 1:59.57. W sobotę pobiegnie we Wrocławiu w finale biegu na 800m XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Start o godz. 16.15.
czwartek, 04 sierpień 2016 09:52

Gabriel Mikołajewski w finale OOM

Zawodnicy MUKS Płock startują we Wrocławiu w XXII. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Od mocnego akcentu rozpoczął Gabriel Mikołajewski. Był drugi w swoim biegu eliminacyjnym i bez trudu uzyskał awans do finału przy okazji bijąc swój rekord życiowy i ustanawiając nowy rekord klubu – 55.69.
poniedziałek, 01 sierpień 2016 18:20

Braun z rekordem życiowym na mistrzostwach Polski

Podczas rozgrywanych w Jeleniej Górze Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce (30-31.08.2016 r.) 20-letnia zawodniczka MUKS Płock - Monika Braun poprawiła rekord życiowy w biegu na 400m ppł. zajmując 9 miejsce (63.65 PB).
środa, 27 lipiec 2016 19:14

Wieczorne bieganie w Chojnicach.

To był ostatni sprawdzian zawodników MUKS Płock przed tegorocznymi imprezami mistrzowskimi. Przy rozświetlonych jupiterach gościnnego stadionu „Chojniczanki” Chojnice zawodnicy z całej Polski wystartowali w wieczornym mityngu lekkoatletycznym. Choć dość długa i męcząca podróż nie sprzyjała biciu rekordów, zawodnikom MUKS-u Płock udało się tego dokonać.
czwartek, 30 czerwiec 2016 17:11

Zawodnicy MUKS w finałach Mistrzostw Polski

Monika Braun (96), Piotr Różycki (99) i Gabriel Mikołajewski (99) będą w tym roku reprezentować MUKS Płock podczas finałów mistrzostw Polski. W eliminacjach startowała także sztafeta juniorów młodszych 4x400m (Wiktor Karaśkiewicz 99, Julian Miecznikowski 99, Gabriel Mikołajewski 99, Piotr Różycki 99), która ostatecznie zajęła 11 miejsce w Polsce z wynikiem 3:31.88.
sobota, 04 czerwiec 2016 22:06

Piotr Różycki wystaruje na OOM

Podczas XVI Memoriału im. Henryka Guta w Siedlcach (Grand Prix PZLA) junior młodszy Piotr Różycki poprawił rekord życiowy w biegu na 800m o blisko 2,5 sek., czym zapewnił sobie start w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży we Wrocławiu. Uzyskany przez niego wynik 1:54.60 dał mu 4 miejsce i pozwala stawiać go w gronie finalistów walczących bezpośrednio o medale OOM.